Wellness
Wellness centrum
Uvoľnite sa vo fínskej alebo parnej saune, načerpajte silu v príjemnej relaxačnej zóne s výhľadom do prírody a užite si pocit kľudu a pohody. Wellness je ladené v príjemných tónoch dreva a kameňa, už stačí len zavrieť oči a relaxovať.
Sauny
Vírivá vaňa
Kneippov
chodník
Presklené
tepidárium
Vonkajšia
KAĎA
Ochladzovacia
kaďa
Otváracie hodiny
PO - UT
ST - ŠT
ZATVORENÉ
15:00 - 20:00
PIATOK
15:00 - 21:00
SOBOTA
13:00 - 21:00
NEDEĽA
13:00 - 20:00
SVIATKY
13:00 - 20:00
Z technických príčin je vonkajšia kaďa dočasne nedostupná, ďakujeme za pochopenie.
Zmena otváracích hodín vyhradená.

Pre overenie dostupnosti prosím kontaktujte recepciu +421 917 429 956 alebo recepcia@dreveniceterchova.sk.
Ďakujeme.
CENNÍK MASÁŽÍ
NAŠE SAUNY
CENNÍK MASÁŽÍ
Priaznivé účinky saunovania
Ústup ochorení dýchacích ciest a alergií, normalizovanie krvného tlaku, zvyšovanie odolnosti voči infekciám, vylučovanie toxických látok z tela,  zvyšovanie imunity, hĺbkové prečistenie a regenerácia pokožky, redukcia bolesti a únavy kĺbov, priaznivo ovplyvňuje mierne formy hypertenzie, uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou, uvoľnenie napätia a stresu.
Masáže s kozmetikou Sothys Paris / Bernard Cassiere
Sothys paris
patrí medzi exkluzívne svetové značky kozmetiky, je to svet emócii, zmyselnosti a špičkovej kvality. Na jeseň/ zima 2020 sme si pre vás pripravili Okysličujúcu tvárovú kúru Marakuja & Acai, toto ošetrenie dodá vašej pleti vitamíny, minerály, okysličuje, detoxikuje a vaša pleť ostáva krásne rozžiarená.
Bernard Cassiere
je súhra tradície a prírody v starostlivosti o vaše telo. Vyskúšajte našu celotelovú exotickú masáž Polynézsky sen – Vanilla & Monoi po ktorej sa budete cítiť ako znovuzrodení alebo masáž sviečkou Tahitský kvet - Vanilla & Monoi, ktorá uvoľní svalové napätie a dopraje vám rozmaznávajúci zážitok.
CENNÍK MASÁŽÍ