Reštaurácia
O REŠTAURÁCII
Ponúkame vám tradičné aj originálne jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Na svoje si prídu tiež vegetariáni a myslíme aj na našich najmenších. Chuť a vôňu našej kuchyne dopĺňa pestrá ponuka alkoholických a nealkoholických nápojov, tu vareného remeselného Piva Vŕšky, tradičných slovenských destilátov, ako aj široká ponuka domácich a zahraničných vín z našej vinotéky.
PANORAMATICkÁ TERasa
Nádherný výhľad na Terchovskú dolinu a jedinečnú atmosféru prírody v resorte Drevenice Terchová si vychutnáte aj na krytej panoramatickej terase.

Zároveň vám v priestoroch reštaurácie, terasy, vinárne alebo kongres centra na Vaše želanie usporiadame posedenia na mieru, vrátane výzdoby, modernej, ľudovej hudby alebo sprievodného programu.
Oslavy a posedenia pre Vás a Vašich známych
Hľadáte miesto pre strávenie príjemných chvíľ s Vašou rodinou, priateľmi alebo kolegami? Oslavujete okrúhle výročie, chystáte svadbu alebo krstiny? Drevenice Terchová resort vám ponúka širokú paletu domácich i zahraničných jedál a nápojov, štýlové ubytovanie v apartmánoch dreveníc a izbách v budove recepcie.
Bližšie informácie o cenách a podmienkach poskytovania služieb v Drevenice Terchová resort získate na
domáce výrobky
6,90€
Nakladaný syr (250g)
6,90
Domáca paštéta (100g)
6,90€
Masárske utopence