Máme radi zvieratká

Cítil som sa tu ako doma.
Pekne sa o mňa postarali a také dobré pochúťky som ešte nikde nejedol...

mastif EDO

po návšteve nášho resortu :)

Pre vašich miláčikov máme vždy pripravené

Máte špeciálnu požiadavku týkajúcu sa vášho miláčika?
Neváhajte nás kontaktovať a zistíme, čo pre vás môžeme urobiť.

KontakT

Packové pravidlá

Pet friendly znamená, že sa u nás môžete ubytovať s domácim zvieratkom, pokiaľ dodržíte zásady resortu Drevenice Terchová, ktoré sú opísané v PACKOVÝCH PRAVIDLÁCH nižšie:

  1. Ubytovať je možné iba psíka alebo mačku, ktorá vie ovládať svoje sociálne potreby a má platné očkovania, ktorými je potrebné sa preukázať veterinárnym preukazom pri nástupe na pobyt.
  2. Domáce zvieratko musí byť vychované. Pokiaľ prejavuje známky agresie, vyhradzujeme siprávo takéto zvieratko neubytovať.
  3. Na izbe alebo apartmáne je možné ubytovať jedno veľké plemeno (napr. labrador) alebo dve malé plemená (napr. pudel trpasličí/stredný). Výnimku je možné udeliť iba prevádzkovateľom resortu.
  4. Odporúčame, aby ste svojmu štvornohému turistovi zobrali vlastnú deku alebo pelech, aby nezašpinil posteľ, či pohovku v izbe alebo apartmáne. Upozorňujeme, že za znečistenú posteľ/pohovku od chlpov alebo hrubej špiny si účtujeme dodatočný čistiaci poplatok vo výške 30 EUR.
  5. Na kŕmenie domáceho miláčika používajte misky na to určené.
  6. Zvieratko nesmie oddychovať na lôžkach alebo inom zariadení, ktoré slúži na odpočinok hostí.
  7. Z dôvodu zachovania komfortu ubytovaných hostí a ochrany majetku resortu, upozorňujeme, že nie je povolené nechávať domáce zvieratko na izbe/apartmáne bez dozoru.
  8. Zodpovednosť za akékoľvek škody spôsobené na zdraví hostí alebo zamestnancov a osôb, nachádzajúcich sa v resorte, alebo na majetku ubytovaných hostí a iných osôb, znáša majiteľ domáceho miláčika bez obmedzenia. V prípade vzniku takejto škody na zdraví alebo majetku resortu je majiteľ domáceho zvieraťa povinný nahradiť škodu v celom rozsahu. Náhrada škody je splatná na základe vyúčtovania výšky škody predloženej klientovi v lehote splatnosti určenej ubytovateľom. Povinný je nahradiť škodu v celom rozsahu.
  9. Rezerváciou pobytu a uhradením poplatku za ubytovanie s domácim zvieraťom klient prehlasuje, že bol s týmito pravidlami oboznámený. Hosť berie na vedomie, že v prípade porušenia týchto pravidiel je vedenie resortu oprávnené odmietnuť ubytovanie klienta s domácim zvieraťom, resp. takéto ubytovanie ukončiť, a to bez práva hosťa na akúkoľvek finančnú či nefinančnú náhradu.
  10. Všetky domáce zvieratká nemajú povolený voľný pohyb v resorte, a preto musia byť vždy na vôdzke pod dohľadom svojho majiteľa. V resorte je povolené sa pohybovať so zvieratkom vo všetkých verejných priestranstvách, okrem wellness, detského kútika a verejných toaliet.

Vopred vám ďakujeme za rešpektovanie PACKOVÝCH PRAVIDIEL.